هجوم مسافران به جاده چالوس

هجوم مسافران به جاده چالوس

هم پیما: آزادراه تهران - شمال پس از گذشت بیش از پنج ماه از افتتاح برای نخستین بار در روزها و ساعات وسط هفته به سبب هجوم مردم به جاده چالوس دقایقی پیش بسته شد.به گزارش هم پیما به نقل از ایسنا، دقایقی پیش آزادراه تهران شمال در صورتیکه تعداد بسیار زیادی از مردم به جاده چالوس هجوم بردند، بسته شد. بگفته بعضی از مسافران که در ابتدای مسیر آزادراه تهران - شمال (مسیر جنوب به شمال) پشت عوارضی مانده اند، به آنها اعلام شده که معین نیست کی آزادراه باز می شود و این برای نخستین بار است که در روزهای غیر از پنجشنبه و جمعه این مسیر به سبب ترافیک سنگین بسته می شود.

البته ساعت ۱۰ دقیقه بامدادان سامانه ۱۴۱ مرکز مدیریت راه های کشور طی اطلاعیه ای درباره آخرین وضعیت محورهای شمالی اعلام نمود که تردد در آزادراه تهران - شمال مسیر جنوب به شمال تا اطلاع بعدی مسدود است و ترافیک سنگین در محور چالوس (مسیر جنوب به شمال) حدافصل شهرستانک تا نسا و حد فاصل تونل کندوان تا سیاه بیشه وجود دارد.

همچنین ترافیک نیمه سنگین در همین محور در راه رفت و برگشت حد فاصل هریجان تا مرزن آباد در بیشتر مقاطع اعلام شده است.

در دیگر محورهای شمالی نیز همچون محور هراز (مسیر جنوب به شمال) محدوده های مشاء آب اسک، گزنک، بایجان و لهاش همین طور در محور فیروزکوه (مسیر رفت و برگشت) محدوده های شورآب و گدوک ترافیک نیمه سنگین اعلام شده است.

البته تردد روان در محور فیروزکوه، آزادراه قزوین - رشت در راه رفت و برگشت وجود دارد اما در آزادراه تهران - کرج - قزوین حدفاصل پل فردیس تا بهشت سکینه ترافیک نیمه سنگین است.

منبع:

1399/05/16
11:30:45
5.0 / 5
1617
تگهای خبر: مسافران
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
هم پیما
هم پیما