عضو هیئت عامل سازمان بنادر:

آتش سوزی معمول بنادر به سوژه رسانه ای دشمن تبدیل گشته است

آتش سوزی معمول بنادر به سوژه رسانه ای دشمن تبدیل گشته است

معاون دریایی سازمان بنادر و دریانوردی اظهار داشت: در وضعیتی هستیم كه حتی آتش سوزی معمولی در بنادر به سوژه رسانه ای دشمن برای تخریب تبدیل می شود.به گزارش هم پیما به نقل از سازمان بنادر و دریانوردی، جلیل اسلامی در نشست بررسی مسائل و موضوعات دریایی بنادر که به صورت ویدئو کنفرانس برگزار گردید اظهار داشت: در وضعیتی که حتی آتش سوزی معمولی در بنادر به سوژه رسانه ای دشمن برای تخریب تبدیل می شود، لازم است با حساسیت و جدیت بیشتری به ایمنی بنادر، شناورها، لایروب ها و سایر حوزه های دریایی دقت نماییم.
وی اضافه کرد: با انتشار و شیوع وسیع بیماری کرونا، رویکرد پیگیری، گزارش دهی و انتقال موضوعات، شکل جدی تر و خاص تری پیدا کرده است؛ ازاین رو لازم است، پروژه های توسعه ای در دست اجرا با قوت و جدیت مورد پیگیری قرار گیرد.
عضو هیئت عامل سازمان بنادر و دریانوردی با اشاره به تحریم ناجوانمردانه استکبار جهانی ضد سیستم حمل و نقل دریایی کشور، تصریح کرد: انتظار می رود، در این شرایط حساس و برای جلوگیری از صدمه های احتمالی بیشتر به تجارت و کشتیرانی کشور، موضوعات مربوط به تحریم ها به سرعت تعیین تکلیف شود.
وی در بخش دیگری از سخنانش اضافه کرد: علیرغم محدودیت های ناشی از شیوع بیماری کرونا، نباید فرآیند آموزش دریانوردان گرفتار مشکل شود و لازم است، راهکارهای استمرار عرضه خدمات آموزشی از راه فضای مجازی بررسی شود تا خللی در این عرصه پیش نیاید.
معاون دریایی سازمان بنادر و دریانوردی رعایت پروتکل ها و دستورات بهداشتی برای پیشگیری از شیوع بیشتر از پیش ویروس کووید ۱۹ در بنادر را الزامی و اجتناب ناپذیر دانست.

1399/04/15
17:43:37
5.0 / 5
1736
تگهای خبر: آموزش , توسعه , جت , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۴
هم پیما
هم پیما