مسكن ملی مشاركتی پردیس به پیشرفت تا ۳۰ درصد رسید

مسكن ملی مشاركتی پردیس به پیشرفت تا ۳۰ درصد رسید

هم پیما: مدیرعامل شركت عمران پردیس با اعلان اینكه از سوم عید 40 درصد نیروها به سر كار آمده و فعالیت را آغاز نموده اند اظهار داشت: مسكن ملی در بخش مشاركتی در پردیس به پیشرفت 5 تا 30 درصد رسیده و واحد های ثبت نامی را هم تا اردیبهشت ماه به فوندانسیون می رسانیم.


سید مهدی هدایت در گفت و گو با ایسنا اظهار نمود: تمامی پروژه های پردیس تا روز ۲۹ اسفند فعال بود و بعد از آن نیروها به مرخصی رفتند. سپس از روز سوم عید حدود ۴۰ درصد افراد به سركار خود برگشتند و تلاش می نماییم در هفته آینده نیروهای بیشتری مشغول شوند و به ظرفیت مطلوب دست پیدا نماییم.
وی اعلام نمود: در ورودی فاز ۱۱ آزمایشگاهی را با حضور اكیپی از پزشكان مستقر كرده ایم كه نیروها مورد تب سنجی و آزمایش خون قرار می گیرند و اگر مشكلی از نظر مبتلاشدن به كرونا نداشتند می توانند وارد كارگاه ها شوند.
هدایت با اعلان اینكه به سبب شیوع ویروس كرونا مراجعه حضوری متقاضیان را به حداقل رساندیم، اظهار داشت: با این وجود پروژه ها به هیچ عنوان متوقف نخواهد شد. از طرف دیگر روند صدور دفترچه اقساط مسكن مهر و همین طور فروش عرصه را به شكل الكترونیكی در آورده ایم و فقط متقاضیان می بایستی یك دفعه برای دریافت دفترچه و معرفی ضامن مراجعه كنند.
واحد های ثبت نامی مسكن ملی پردیس اردیبهشت ماه به فوندانسیون میرسد
مدیرعامل عمران پردیس با اشاره به روند اجرای طرح اقدام ملی مسكن در این شهر جدید اظهار داشت: حدود ۸۵۰۰ واحد در بخش مشاركتی توسط ارگان ها و دستگاههای دولتی در حال اجراست كه به پیشرفت بین ۵ تا ۳۰ درصد رسیده است.
هدایت اشاره كرد: در بخش ثبت نامی نیز سهم پردیس حدود ۳۰۰۰ واحد است كه ۱۵۰۰ نفر از متقاضیان تایید شده اند. اختصاص زمین و آماده سازی زمین ها در این بخش انجام شده و انشاالله تا اردیبهشت ماه ۱۳۹۹ به مرحله فوندانسیون می رسد.
مسكن ملی پردیس اوایل سال ۱۴۰۰ آماده می شود
وی زمان تحویل نخستین واحدهای طرح اقدام ملی مسكن در پردیس را اوایل سال ۱۴۰۰ دانست و اظهار داشت: بحمدالله كارها در روال مناسبی قرار گرفته و در هر دو بخش طرح اقدام ملی و مسكن مهر پروژه ها در حال پیشرفت است.
مدیرعامل شركت عمران شهر جدید پردیس اظهار نمود: حدود ۱۵ هزار واحد مسكن مهر پردیس آماده تحویل است كه انشاالله از خرداد ماه سال جاری به متقاضیان تحویل داده می شود. از طرف دیگر پروژه های روبنایی ویژه ای را در پردیس برای سال جاری در دستور كار قرار داده ایم تا همزمان با سكونت مردم از این جهت خدمات مناسبی ارائه دهیم.
تجهیز كارگاه های مترو پردیس
هدایت درباره آخرین وضعیت پروژه مترو تهران - پردیس اظهار داشت: به دنبال انعقاد تفاهم نامه اجرای پروژه مترو با قرارگاه خاتم الانبیا الان برای آغاز عملیات اجرایی منتظر مصوبه دولت هستیم. با این وجود بیكار نشسته ایم و تجهیز كارگاه های مترو پردیس در حال انجام می باشد.
منبع:

1399/01/07
22:35:22
5.0 / 5
2218
تگهای خبر: خدمات , دستگاه , شركت , فروش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۲
هم پیما
هم پیما