توضیح معاون وزیر درباره ریزش قسمتی از آزادراه تهران-شمال

توضیح معاون وزیر درباره ریزش قسمتی از آزادراه تهران-شمال

به گزارش هم پیما با وجود اینكه بعضی از رسانه ها درباره ریزش قسمتی از قطعه یك آزادراه تهران شمال چند هفته بعد از افتتاح آن آگاهی داده بودند، معاون وزیر راه و شهرسازی آنرا تكذیب نمود و اظهار داشت: این اتفاق در قسمتی از قطعه چهار آزادراه تهران-شمال رخ داده كه در سال 1392 به بهره برداری رسیده است.


به گزارش هم پیما به نقل از ایسنا، اخیرا بعضی از رسانه ها خبری در خصوص ریزش قسمتی از آزادراه تهران-شمال منتشر نموده اند كه چند هفته بیشتر از افتتاح آن نمی گذرد.
در این باره خیرالله خادمی، معاون وزیر راه و شهرسازی در گفت و گو با ایسنا اظهار نمود: هیچ اتفاقی در قطعه یك آزادراه تهران-شمال رخ نداده است.
به گفته وی، این حادثه در قطعه چهارم آزادراه تهران - شمال كه در سال ۱۳۹۲ به بهره برداری رسیده، رخ داده است. در این قسمت از آزادراه كه از لحاظ تردد حجم بالایی هم دارد، به سبب رانش زمین قسمتی از ترانشه های نصب شده روی آزادراه ریخته است كه اهتمام می نماییم به زودی مشكل به وجود آمده را برطرف نماییم.
مدیرعامل شركت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل اظهار داشت: صدمه ای به این بخش از قطعه آزادراه تهران-شمال وارد نشده و ریزش قسمتی از كوه و ترانشه های نصب شده روی آن سبب مسدود شدن این قطعه از آزادراه شده كه عملیات بازسازی آن نیز شروع شده است.
منبع:

1398/12/19
21:13:58
5.0 / 5
2311
تگهای خبر: توسعه , حادثه , ساخت , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۲
هم پیما
هم پیما