سخنگوی سازمان هواپیمایی كشوری:

مسافران ایرانی نگران بازگشتشان نباشند

مسافران ایرانی نگران بازگشتشان نباشند

به گزارش هم پیما سخنگوی سازمان هواپیمایی كشوری اعلام نمود: پروازهای مسافری ایران به هر كشوری كه به خاطر جلوگیری از كرونا ممنوع شود؛ جای نگرانی برای ایرانی ها وجود ندارد، چون كه برای بازگرداندن مسافران ایرانی مجوز می گیریم.


به دنبال گسترش ویروس كرونا پروازهای مسافری ایران به برخی كشورها ممنوع گردید و برخی دیگر از كشورها آنرا مشروط به داشتن اظهارنامه سلامت از جانب مسافران كردند.
بعنوان مثال كشورهای آلمان، آذربایجان، هلند و انگلستان پروازهای مسافری ایران را به مقصد كشورشان مشروط به داشتن و عرضه اظهارنامه سلامت از جانب مسافران كردند كه البته این مكانیزم در هر یك از ۴ كشور برپایه پروتكل های بهداشتی متفاوت بوده، اما حدودا شرایط آنها با یكدیگر یكسان است.
در این رابطه رضا جعفرزاده - سخنگوی سازمان هواپیمایی كشوری - در گفتگو با ایسنا، درباره آخرین وضعیت پروازهای كنسل شده از جانب برخی كشورها و تصمیمات اتخاذ شده در این حوزه اظهار داشت: امكان دارد هر كشوری به خاطر ترس از شیوع كرونا در كشور، پروازهای مسافری را از ایران یا هر كشوری دیگری كه این ویروس در آن جا شیوع پیدا كرده، لغو كند اما جای نگرانی برای مسافران ایرانی سفر كرده به این كشورها وجود ندارد.
وی تصریح كرد: در چنین مواردی برای بازگرداندن اتباع و مسافران ایرانی در هر جایی كه پروازها ممنوع شده باشد، مجوزهای لازم را دریافت خواهیم كرد تا بتوانیم هم وطنانمان را به كشور بازگردانیم و این اتفاق هم تابحال رخ داده است.1398/12/14
22:29:40
5.0 / 5
2268
تگهای خبر: پرواز , سفر , مسافران , هواپیما
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۴
هم پیما
هم پیما