رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای:

شهرك حمل و نقل تهران جایگزین پایانه بار نسیم شهر میگردد

شهرك حمل و نقل تهران جایگزین پایانه بار نسیم شهر میگردد

هم پیما: رئیس سازمان راهداری وحمل ونقل جاده ای اظهار داشت: شهرك حمل و نقل استان تهران به تدریج ظرف دوسال آینده جایگزین پایانه بارنسیم شهر شده و شركتهای حمل و نقلی و ناوگان باری دراین شهرك مستقر می شوند.به گزارش هم پیما به نقل از مهر، عبدالهاشم حسن نیا در حاشیه افتتاح شهرك شركت های حمل و نقل استان تهران با اشاره به اینكه ۹۰ درصد بار كشور توسط حمل و نقل جاده ای جابجا میگردد اظهار داشت: استان تهران قطب حمل و نقل كشور است كه ۲۵ هزار كامیون در این استان مستقر است و یكی از علل آلودگی هوا تردد این كامیون هاست.
وی اضافه كرد: بنا بر این تصمیم به تسریع در راه اندازی این شهرك حمل و نقلی داشتیم تا شركت های حمل و نقلی و ناوگان آنها در یك منطقه مستقر شوند.
به گفته حسن نیا ۳۰۰ شركت در این شهرك به تدریج حضور یافته و طی دو سال آینده شهرك حمل و نقل استان تهران جایگزین پایانه بار نسیم شهر میگردد.
معاون وزیر راه و شهرسازی با اشاره به منطقه راه اندازی شهرك حمل و نقلی استان تهران در مجاورت آزادراه های قم و ساوه و همین طور دسترسی به راه های منتهی به استان های شمالی كشور گفت: تجمیع همه شركت ها و ناوگان حمل و نقل جاده ای در یك منطقه سبب میگردد تا مردم و صاحبان بار با هزینه كمتری به كالا دسترسی داشته باشند.
رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای اضافه كرد: چشم انداز ما این است كه ظرف دو سال آینده پایانه نسیم شهر به این شهرك منتقل شود. با عنایت به اینكه بخشی از مالكیت پایانه بار نسیم شهر در اختیار دولت می باشد به دنبال آن هستیم زیرساخت های شهرك حمل و نقل تهران و انشعابات آب و برق و گاز را از محل منابع دولتی تامین نماییم تا استقرار شركت های حمل و نقلی در شهرك شركت های حمل و نقلی اقتصادی شود.

1397/10/22
15:35:04
5.0 / 5
2358
تگهای خبر: ساخت , شركت , هزینه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۴
هم پیما
هم پیما