مقام مسئول در بنادر خبر داد:

مشكل ۳ایرانی گرفتار در آبهای امارات حل شد

مشكل ۳ایرانی گرفتار در آبهای امارات حل شد

هم پیما: مدیركل امور دریانوردان و سازمانهای تخصصی بین المللی سازمان بنادر و دریانوردی از حل مشكل سه دریانورد ایرانی گرفتار در آب های امارات اطلاع داد.به گزارش هم پیما به نقل از سازمان بنادر و دریانوردی، علی اكبر مرزبان در ارتباط با آخرین وضعیت ۳ دریانورد ایرانی گرفتار در آب های امارات، تصریح كرد: با پیگیری سازمان بنادر و دریانوردی و انجمن صنفی دریانوردان مسئله این سه دریانورد ایرانی حل شده و مشكلی برای بازگشت به ایران ندارند.
وی ادامه داد: پیگیری سازمان بنادر و دریانوردی و انجمن صنفی دریانوردان از نمایندگی مدیریت كشتیرانی WSI طی دو روز اخیر نتیجه بخش بود و شب گذشته این كشتی سوخت گیری كرد و به آن آذوقه رسید.
مدیركل امور دریانوردان و سازمانهای تخصصی بین المللی سازمان بنادر و دریانوردی با اشاره به اینكه مقرر است امروز(چهارشنبه) آذوقه تكمیلی به كشتی یاد شده برسد، بیان كرد: با مدیرعامل شركت WSI (Well Services of Iran) مذاكره كردیم و قرار شد هرچه سریعتر و به محض ورود سه دریانورد ایرانی به كشور حقوق آن ها پرداخت شود.
مرزبان با اشاره به اینكه كاپیتان این كشتی و دو افسر ارشد آن ایرانی هستند، تصریح كرد: با كاپیتان ایرانی این كشتی صحبت كردیم و درجریان آخرین وضعیت آن ها قرار گرفتیم. مشكلی برای بازگشت این سه دریانورد ایرانی به كشور وجود ندارد و می توانند به محض ورود به ایران حق و حقوق خویش را دریافت كنند.
گفتنی است از ۱۴ دریانورد ایرانی، اوكراینی و اندونزیایی كه از جانب شركت هندی بعنوان پیمانكار روی كشتی متعلق به ایران در لنگرگاه امارات گرفتار شده بودند، ۳ نفر از آن ها به نام های غلامرضا حق پرست فروهی (فرمانده)، سیامك بازیار (سرمهندس) و احسان عبدی باویل اولیایی (افسر اول) ایرانی بودند.

1397/03/02
20:50:50
5.0 / 5
2123
تگهای خبر: شركت , كاپیتان , كشتی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۵
هم پیما
هم پیما