تاخیر ۴ ساعته پرواز اصفهان با نقص فنی لحظه آخری

تاخیر ۴ ساعته پرواز اصفهان با نقص فنی لحظه آخری

هم پیما: پرواز بامداد امروز شركت هواپیمایی ایران ایر كه بنا بود فرودگاه مهرآباد تهران را به مقصد اصفهان ترك كند دقایقی بعد از سوار شدن مسافران مجبور به توقف عملیات پروازی شد.


به گزارش هم پیما به نقل از ایسنا، این پرواز كه باید ساعت ۷ بامداد امروز انجام می شد در موعد مقرر مسافران را سوار كرد اما بعد از نزدیك به ۴۰ دقیقه حضور مسافران در كابین به آنها اعلام گردید كه به علت نقص فنی به وجود آمده امكان پرواز در شرایط فعلی وجود ندارد و مسافران باید هواپیما را تخلیه كنند.

یكی از مسافران این پرواز به ایسنا اطلاع داده كه بعد از خروج مسافران از هواپیما هنوز آنها در فرودگاه مهرآباد سرگردان هستند و به نظر می رسد تا زمان رسیدن یك هواپیمای دیگر كه امكان جابه جایی آنها را داشته باشد، پرواز آنها انجام نخواهد شد.

به گفته وی شركت هواپیمایی مربوطه چند ساعت بعد از توقف این عملیات پروازی در قالب یك پیامك از مسافران پرواز عذرخواهی كرده و اعلام نموده است كه این پرواز با تاخیر صورت خواهد گرفت. این در شرایطی است كه مسافران این هواپیما از بامداد امروز در مهرآباد حضور دارند و بیش از چهار ساعت از انتظار آنها برای انجام پروازشان می گذرد.
1397/01/15
17:55:21
5.0 / 5
1696
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
هم پیما
هم پیما