مدیرعامل شركت ساخت و توسعه زیربناهای كشور:

متوسط ساخت بزرگراه در دولت سیزدهم ۳ برابر شده است

متوسط ساخت بزرگراه در دولت سیزدهم ۳ برابر شده است

به گزارش هم پیما، مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیر بناهای کشور اظهار داشت: متوسط ساخت مسیرهای آزادراهی در کشور در دولت سیزدهم سه برابر شده است.به گزارش هم پیما به نقل از مهر، خیرالله خادمی قبل از ظهر شنبه در جمع خبرنگاران استان قزوین اظهار داشت: اکنون ۶ هزار کیلومتر راه در کشور درحال ساخت است.
وی با اعلان اینکه ۸۱۰ کیلومتر از میزان مسیر آزادراهی است، اضافه کرد: بزرگراه قزوین - رشت به طول هشت کیلومتر، آزاد راه منطقه ۲ تهران به طول ۲۲ کیلومتر و شیراز - اصفهان به طول ۲۱۰ کیلومتر از با اهمیت ترین طرح های آزادراهی درحال ساخت کشور است
مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیر بناهای کشور با اعلان اینکه متوسط ساخت مسیرهای آزادراهی در کشور در دولت سیزدهم سه برابر شده است، بیان کرد: دولت سیزدهم بدنبال ساخت و تکمیل بیش از ۱۰ هزار کیلومتر مسیر آزادراهی، بزرگراهی و شبکه ریلی است.
وی از افتتاح ۴۷۱ طرح آزادراهی در دهه مبارک فجر امسال در کشور آگاهی داد و عنوان کرد: استان سیستان و بلوچستان بزرگترین طرح های بزرگراهی و آزادراهی کشور را هم اکنون به خود مختص کرده است.
خادمی توسعه ریلی کشور را یکی از اولویت های دولت سیزدهم دانست و عنوان کرد: ساخت مسیرهای ریلی در کشور نیز در دولت سیزدهم دو برابر شده است.
وی در آخر تصریح کرد: تکمیل مسیر ریلی رشت - کاسپین به طول ۳۷ کیلومتر از مهم ترین پروژه های ریلی در کشور است که امیدواریم تا انتهای سال به بهره برداری برسد.


منبع:

1402/11/22
15:04:00
5.0 / 5
165
تگهای خبر: توسعه , ساخت , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۴
هم پیما
هم پیما