رئیس اداره راهداری شفت خبر داد؛

انجام ۱۱ و نیم کیلومتر آسفالت و روکش راه روستایی در شفت

انجام ۱۱ و نیم کیلومتر آسفالت و روکش راه روستایی در شفت

به گزارش هم پیما، رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شفت اظهار داشت: ۱۱.۵ کیلومتر آسفالت و روکش راه روستایی شفت با اعتبار حدود ۲۳۰ میلیاردریال از آغاز سال تابحال انجام شده است.شجاع قاسمیان در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار نمود: امسال برابر برنامه ریزی های انجام شده و با پیگیری های مسؤلان شهرستان پروژه های خوبی شامل آسفالت و نگهداری و رفع نقاط حادثه خیز و ابنیه فنی و پل ها در دست اجرا می باشد.
وی اضافه کرد: از آغاز سالجاری تابحال ۱۱.۵ کیلومتر روکش و آسفالت راه روستایی با اعتباری حدود ۲۳۰ میلیاردریال انجام شده است.
قاسمیان افزود: پیمانکار روکش آسفالت امامزاده ابراهیم طی چند روز گذشته با انتقال دستگاه ها کار خویش را آغاز کرده و ضمن پوزش از مردم شریف امامزاده ابراهیم بابت تأخیری که در اجرای پروژه روکش آسفالت به دلیل انتقال خط لوله گاز افتاده بود، الان فاز یک به طول ۲.۵ کیلومتر درحال اجرا بوده و فاز دوم به طول ۵.۴۰۰ کیلومتر و فاز سوم به طول ۲ کیلومتر به امید خداوند بزودی شروع می شود.
وی افزود: پروژه روکش آسفالت سه راهی امامزاده اسحاق شادنشین به مبارک آباد به طول ۴ کیلومتر که دغدغه اصلی مردم منطقه و روستاهای اطراف بود از روز سه شنبه استارت خورده است.
قاسمیان بیان نمود: آسفالت راه روستایی خطیبان با انتقال دستگاه ها بر سر پروژه به طول ۲ کیلومتر از روز آینده هم آغاز می شود.
وی خاطرنشان کرد: طی هفته آینده هم ۲ پروژه آسفالت راه روستایی دستخط محله خلیفان به طول ۲ کیلومتر و خیابان بهجت روستای گیلده به طول ۲ کیلومتر و بیجارسر به طول ۲ کیلومتر متر و روکش آسفالت نصیرمحله به شالما به طول ۱.۲۰۰ کیلومتر و چوبر تانی محله به طول ۵ کیلومتر و لختکی خسمخ به طول ۲ کیلومتر به ترتیب با انتقال دستگاه ها کلید خواهد خورد.
رئیس راهداری شفت اضافه کرد: بخش ابنیه فنی و پل ها تعداد ۱۰ پروژه فعال همچون پل چنارودخان و پل پلنگ پشت و پل راسته کنار و پل دستخط محله و تعداد ۴ دستگاه پل در محور شفت به فومن و همینطور ترمیم و مقاوم سازی پل بزرگ صیقل کومه توسط پرسنل زحمتکش این اداره درحال پیگیری و انجام است.
وی تصریح کرد: با اینکه کشور در شرایط سخت اقتصادی می باشد ولی تعدد پروژه های این اداره طی یکی دو سال گذشته قابل قیاس با ۱۵ سال قبل نبوده و جهش فوق العاده ای در این حوزه صورت گرفته است.


منبع:

1402/06/17
14:23:51
5.0 / 5
341
تگهای خبر: جت , حادثه , دستگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۱
هم پیما
هم پیما