یك مسئول:

تکمیل برج های دوقلو خرم آباد دغدغه ی مردم است

تکمیل برج های دوقلو خرم آباد دغدغه ی مردم است

به گزارش هم پیما، لرستان مدیرعامل گروه معین کوثر اظهار داشت: تکمیل پروژه برج های دوقلو خرم آباد نیازمند همکاری و برطرف شدن موانع از طرف مسئولان لرستان است.


حسین زاهدی هفتم اردیبهشت، ماه در نشست خبری با اصحاب رسانه درباب پروژه برج های دوقلو خرم آباد اظهار داشت: در ۱۸ ماه گذشته با تغییر مدیریت گروه معین کوثر، تکمیل پروژه های نیمه تمام بصورت جدی در دستور کار قرار گرفت.
وی اشاره کرد: پروژه برج های دوقلو به یک معضل اجتماعی در خرم آباد تبدیل گشته و دغدغه مردم شمرده می شود و از عموم مردم این شهر به سبب عدم اجرای تعهدها، عذرخواهی می کنم.
مدیرعامل گروه معین کوثر اشاره کرد: این پروژه در سال ۱۳۹۴ با قراردادی بین شرکت گروه معین کوثر وابسته به بنیاد شهید و امور ایثارگران و شهرداری خرم آباد شروع شد و تهیه زمین و پروانه سهم شهرداری و آورده و ساخت بر عهده معین کوثر بود.
زاهدی افزود: این پروژه باید در ۱۱ طبقه مسکونی ساخته می شد اما بعد از مدتی به ۱۹ و بعد از آن به ۳۰ طبقه ارتقاء یافته است.
وی بیان کرد: این پروژه متأسفانه هیچ نوع مطالعات امکان سنجی نداشت و پیوست فرهنگی، اجتماعی هم ندارد و این مهم نخستین نقد وارد شده به این طرح بوده همین طور ملاحظاتی درباب آب و برق و گاز و ترافیک مجموعه صورت نگرفته است.
مدیرعامل گروه معین کوثر افزود: تا سال ۹۷ حدود ۱۲۰ میلیارد تومان برای پروژه برج های دوقلو هزینه شده و طبق قرارداد باید یک دانگ پروژه به معین کوثر تعلق می گرفت اما انجام نشده و اختلافات شروع و استاندار و مسئولان وقت وارد موضوع اختلاف شدند.
زاهدی اظهار داشت: یکی دیگر از عوامل توقف این پروژه مسائل اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی لرستان است همین طور در دیدارهای مختلف با مسئولان همین طور استاندار و نماینده ولی فقیه در لرستان عنوان شد باید به قرارداد اولیه بازگردیم و همان ۱۱ طبقه ایجاد شود بدین سبب حکم قانونی درباب ادامه روند پروژه لازم است.
منبع:

1402/02/09
11:04:21
5.0 / 5
263
تگهای خبر: ترافیك , جت , ساخت , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
هم پیما
هم پیما