تعریض جاده اهواز – مسجدسلیمان به کجا رسید؟

تعریض جاده اهواز – مسجدسلیمان به کجا رسید؟

به گزارش هم پیما، خوزستان معاون مهندسی و ساخت اداره کل راه و شهرسازی خوزستان اقدامات درحال انجام به منظور تعریض محور اهواز - مسجدسلیمان را شرح داد.رحمان بهرامی در گفت و گو با ایسنا، اظهار نمود: فاصله اهواز تا مسجدسلیمان حدود ۱۱۶ کیلومتر است که بخشی از این مسیر به طول ۲۶ کیلومتر از اهواز تا ملاثانی به صورت ۶خطه است.

وی اضافه کرد: محور ملاثانی – مسجدسلیمان هم به طول ۹۰ کیلومتر است که از این میزان دو قطعه در دست چهارخطه شدن هستند.

معاون مهندسی و ساخت اداره کل راه و شهرسازی خوزستان اظهار داشت: دو قطعه ۱۰ کیلومتری از سه راهی نفت سفید به سمت آبگنجی و سه راهی گاوسوار به سمت آبگاه در دستور کار است تا نسبت به تعریض آن اقدام گردد.

بهرامی افزود: به تازگی هم محور ملاثانی حدفاصل پلیس راه تا شهر جدید رامین بعد از برگزاری مناقصه وارد فاز اجرایی شده و کار تعریض محور توسط پیمانکار در حال انجام می باشد.

وی اضافه کرد: برای قطعه آبگنجی به سمت دره خزینه هم پیمانکار مشخص شده و در ایام آینده عملیات اجرایی تعریض این قطعه آغاز خواهد شد.

معاون مهندسی و ساخت اداره کل راه و شهرسازی خوزستان اظهار داشت: خوشبختانه گشایش های اعتباری خوبی برای این محور حاصل شده و از محل مصوبات سفر رئیس جمهور ۱۰۰ میلیارد تومان به این محور اختصاص یافته است.

بهرامی با تکیه بر ضرورت چهارخطه شدن این محور اظهار داشت: تأمین اعتبار پروژه از محل طرح های ملی و نفت در دستور کار است. در صورت تأمین اعتبار پروژه های فعال در این راه در موعد مقرر اجرایی و به زیر بار ترافیکی می روند.
1401/12/17
14:16:08
5.0 / 5
193
تگهای خبر: ترافیك , ساخت , سفر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
هم پیما
هم پیما