معاون سازمان هواپیمایی كشوری:

بلیت های هوایی اربعین روز فروش است

بلیت های هوایی اربعین روز فروش است

به گزارش هم پیما، معاون سازمان هواپیمایی کشوری اظهار داشت: همه ظرفیت بلیت مسیرهای هوایی اربعین را یک روزه عرضه نمی دهیم و به جهت اینکه همه بتوانند خرید کنند، عرضه بلیت ها به صورت روز فروش و پلکانی است.به گزارش هم پیما به نقل از مهر، حسن خوشخو معاون سازمان هواپیمایی کشوری در یک برنامه تلویزیونی ضمن اشاره به بروز برخی اختلالات در فروش بلیت هواپیما عنوان کرد: در مورد اختلالی که امروز در رسانه ها بدان پرداخته شد، باید بگویم که ما باید با حقیقت ها برنامه ریزی نماییم. طبیعتاً با عنایت به آماری که وجود دارد، تعداد زیادی از مردم تمایل دارند از راه هوایی منتقل شوند.
وی با اشاره به اینکه صنعت هوانوردی محدودیت هایی در ایران و در عراق دارد که امکان افزایش ظرفیت را از ما می گیرد، اظهار داشت: ازاین رو حجم زیادی از درخواست های مردمی به سایت شرکتهای هواپیمایی رفت و سبب ایجاد اختلال در ساعات ابتدایی بامداد شد.
وی در پاسخ به این سؤال که چه تعداد زائر از راه ناوگان هوایی به عراق می روند، اظهار داشت: آمار دقیقی نداریم، چون که شرکتهای هواپیمایی بر مبنای ظرفیت خود اقدام می کنند، اما این اطمینان را به شما می دهم که همه ظرفیت ها در خدمت زائرین حسینی قرار می گیرد.
وی با تکیه بر این که بلیت ها روز فروش است، اظهار داشت: همه ظرفیت بلیتی را یک روزه عرضه نمی دهیم و به جهت اینکه همه بتوانند خرید کنند، عرضه بلیت ها به صورت پلکانی است؛ مثلا ۳۰ درصد برای روز اول است و مابقی روزها هم به مرور تکمیل می شود.


منبع:

1401/06/13
22:46:02
5.0 / 5
222
تگهای خبر: سایت , شركت , فروش , هواپیما
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
هم پیما
هم پیما