آخرین وضعیت جاده های كشور اعلام شد

ترافیک سنگین در محورهای شمالی

ترافیک سنگین در محورهای شمالی

به گزارش هم پیما، برپایه آخرین گزارش مرکز مدیریت راه های کشور محورهای شمالی شاهد ترافیک سنگینی در محدوده های مختلف است که این ترافیک از بعدازظهر چهارشنبه تا امروز بخصوص در ساعات روز ادامه داشته است.


به گزارش هم پیما به نقل از ایسنا، بر طبق آخرین اطلاعیه انتشار یافته مرکز مدیریت راه های کشور ترافیک سنگینی در محورهای شمالی وجود دارد به شکلی که در محور چالوس، مسیر جنوب به شمال، حد فاصل شهرستانک تا نسا و محدوده سیاه بیشه، در آزادراه تهران-شمال مسیر جنوب به شمال، محدوده شهرستانک و در محور هراز مسیر جنوب به شمال محدوده های وانا و بایجان ترافیک سنگینی وجود دارد.
همین طور در آزادراه قزوین-رشت در محدوده رودبار ترافیک سنگینی گزارش شده و در محور فیروزکوه مسیر جنوب به شمال در محدوده گیلاوند ترافیک نیمه سنگینی برقرار است اما محورهای شمالی مذکور فاقد هرگونه مداخلات جوی هستند.

کاریک

در سایر محورهای مواصلاتی به غیر از آزادراه کرج-قزوین محدوده پلیس راه مهرشهر ترافیک سنگینی گزارش نشده است و بنظر می رسد سایر جاده های کشور تردد روانی را تجربه می کنند. البته بر طبق اطلاعیه ها و گزارشات انتشار یافته مرکز مدیریت راه های کشور و بر طبق تصاویر دریافتی از دوربین های نظارتی سامانه های ترددشمار و گشت های شعب راهداری سراسر کشور تردد خودرو ها و وسایل نقلیه مختلف در روز مختلف حدود هشت درصد نسبت به چهارشنبه گذشته بالا رفته است که اوج تردد بین ساعت ۱۹ الی ۲۰ و کمترین آن بین ساعات ۴ الی ۵ انجام شده است.


 

1401/05/14
18:06:03
5.0 / 5
184
تگهای خبر: ترافیك , تردد , جاده
این مطلب را می پسندید؟
(3)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
هم پیما
هم پیما