آخرین وضعیت اعزام حجاج ۱۴۰۱؛

اعزام حجاج با ۸ پرواز به جده و مدینه منوره

اعزام حجاج با ۸ پرواز به جده و مدینه منوره

هم پیما: اعزام حجاج در نهمین روز اعزام، از چهار فرودگاه بین المللی امام خمینی، شهید سلیمانی اهواز، شهید بهشتی اصفهان و شهید دستغیب شیراز با 8 پرواز به مدینه منوره و جده انجام می شود.به گزارش هم پیما به نقل از وزارت راه و شهرسازی، همزمان با ۳۰ خرداد ماه عملیات رفت زوار بیت الله الحرام از چهار ایستگاه پروازی تهران، خوزستان، اصفهان و شیراز با ۸ پرواز در حال انجام می باشد.
امروز دو پرواز از فرودگاه حضرت امام خمینی (ره) به فرودگاه های جده و مدینه، دو پرواز از فرودگاه اصفهان به مقصد مدینه منوره و دو پرواز از فرودگاه اهواز به مدینه، دو پرواز از فرودگاه شیراز به فرودگاه جده صورت خواهد گرفت.
در نهمین روز از اعزام زوار بیت الله الحرام دو پرواز از ترمینال سلام شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) صورت خواهد گرفت که نخستین پرواز در ساعت ۲ و ۱۰ دقیقه بامدادان امروز به شماره پرواز ۱۷۲۰ از تهران به مقصد مدینه پرواز کرد و پرواز دوم در ساعت ۲۰ و ۱۵ دقیقه امشب به شماره پرواز ۱۷۲۴ به جده عزیمت خواهدنمود.
حجاج بیت الله الحرام از استان اصفهان با دو پرواز از فرودگاه بین المللی شهید آیت الله بهشتی امروز عازم سرزمین وحی می شوند، نخستین پرواز زوار ساعت ۲ و۳۰ دقیقه بامدادان امروز به شماره پرواز ۱۷۲۶ به مدینه اعزام شد و دومین پرواز از این استان در ساعت ۱۲ و ۱۰ دقیقه ظهر امروز به شماره پرواز ۱۷۳۸ به سمت مدینه منوره پرواز خواهدنمود.
همچنین اعزام زوار بیت الله الحرام از استان خوزستان با دو پرواز از فرودگاه بین المللی شهید سردار حاج قاسم سلیمانی انجام می شود، نخستین پرواز در ساعت ۶ و۱۰ دقیقه بامداد امروز به شماره پرواز ۱۷۳۰ به مدینه منوره صورت خواهد گرفت و پرواز دوم در ساعت ۲۱ و ۴۰ دقیقه شامگاه به شماره پرواز ۱۷۲۸ صورت خواهد گرفت.
به گزارش اداره کل روابط عمومی «هما»، همین طور اعزام حجاج بیت الله الحرام استان فارس نیز امروز با دو پرواز از فرودگاه بین المللی شهید آیت الله دستغیب صورت خواهد گرفت، نخستین پرواز زوار ساعت ۸ و ۲۵ بامداد امروز به شماره پرواز ۱۷۳۴ به سمت فرودگاه جده اعزام می شود و دومین پرواز از این استان در ساعت ۱۹ عصر امروز به شماره پرواز ۱۷۳۶ عازم فرودگاه جده خواهد شد.
به گفته رستمیان مسئول عملیات حج شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران اعزام حجاج از استانهای کرمان، آذربایجان شرقی، هرمزگان و زنجان به پایان رسیده است و تا ساعت ۸ روز گذشته ۲۹ خردادماه ۸۷۹۵ زائر از فرودگاه های اصفهان، اهواز، بندرعباس، تبریز، کرمان، مشهد و زنجان به سرزمین وحی اعزام شده اند.


منبع:

1401/03/30
23:46:14
5.0 / 5
157
تگهای خبر: بندر , پرواز , شركت , فرودگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۱
هم پیما
هم پیما