آریاشهر پردیس به پیشرفت ۳۲ درصد رسید

نخستین تصاویر از نهضت ملی مسکن پردیس

نخستین تصاویر از نهضت ملی مسکن پردیس

به گزارش هم پیما هم اکنون پروژه ۲۰۴۳ واحدی طرح نهضت ملی مسکن شهر جدید پردیس فعال است که در بخش آماده سازی ۴۰ درصد، محوطه سازی ۳۵ درصد و ساخت واحدها ۳۲ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.


به گزارش هم پیما به نقل از ایسنا، از اواخر سال ۱۳۹۹ عملیات خاکبرداری پروژه ۲۰۴۳ واحدی «آریاشهر» پردیس که در ۳۲ بلوک برای متقاضیان ثبت نامی نهضت ملی مسکن جانمایی شده، شروع شده است. عملیات خاکبرداری این پروژه با حدود ۱۵۰ دستگاه ماشین آلات سنگین و هیدرولیکی تا سه ماهه اول سال ۱۴۰۰ مستمرا ادامه پیدا کرد. نخستین تصاویر از پیشرفت پروژه نهضت ملی مسکن شهر جدید پردیس در این گزارش انتشار یافته است.


طبق اطلاعاتی که شرکت عمران شهر جدید پردیس در اختیار ایسنا قرار داد، بعد از عملیات خاکبرداری، عملیات مگروفونداسیون آغاز شد که تا کنون اسکلت حدود ۱۰ بلوک از ۳۲ بلوک به اتمام رسیده و الان عملیات سفت کاری در حال انجام می باشد.
سیامک جوان بخت ـ مدیر طرح نهضت ملی مسکن پردیس در این خصوص اظهار نمود: در صورت تکمیل آورده متقاضیان و همینطور پرداخت ۴۵۰ میلیون تومان تسهیلات بانک مسکن به ازای هر واحد مطابق قراردادهای مشارکت مدنی، تا آخر سال ۱۴۰۱ شاهد افتتاحاتی در این پروژه خواهیم بود. پروژه آریاشهر کاملا فعال است و متقاضیان از روند کارها بازدید می کنند. این پروژه جزو برترین طرحهای نهضت ملی مسکن در سطح کشور است.
وی اظهار نمود: پروژه آریاشهر پردیس در سه جبهه عملیات آماده سازی، محوطه سازی و ساخت در حال انجام می باشد. آماده سازی حدود ۴۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد. در محوطه سازی ۲۳ پلتفرم وجود دارد که در این بخش هم ۳۵ درصد پیشرفت فیزیکی داریم. در بحث ساخت واحدها هم در مجموع ۳۲ درصد پیشرفت فیزیکی وجود دارد. بلوکهایی که به مرحله اسکلت رسیده دارای پیشرفت ۴۰ درصد است.1401/03/15
22:01:22
5.0 / 5
187
تگهای خبر: بانك , دستگاه , ساخت , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۵
هم پیما
هم پیما