سرپرست فرودگاه امام:

پروازهای تهران- نجف از سر گرفته شد

پروازهای تهران- نجف از سر گرفته شد

به گزارش هم پیما، سرپرست شهر فرودگاهی امام خمینی از برقراری مجدد پروازهای این فرودگاه به مقصد نجف از ساعت ۱۷ امروز اطلاع داد.به گزارش هم پیما به نقل از مهر، به دنبال حوادث اخیر عراق از عصر روز گذشته (دوشنبه ۷ شهریور) پرواز ایران به این کشور متوقف شده بود که با فروکش کردن برخی تنش ها، پروازها فرودگاه نجف به حالت عادی برگشت.
سعید چلندری سرپرست شهر فرودگاهی امام خمینی در گفتگو با خبرنگار مهر ضمن اشاره به برطرف شدن ناآرامی ها در عراق و اعلام آمادگی فرودگاه نجف برای از سرگیری پروازها از مبدا ایران عنوان کرد: از ساعت ۱۷ امروز (سه شنبه ۸ شهریور) مجدد پروازهای شرکتهای هواپیمایی ایرانی از مبدا فرودگاه امام خمینی به مقصد فرودگاه نجف از سر گرفته شد و بنا بر اعلام ستاد اربعین، این فرودگاه آماده برقراری پروازهای نجف است.
وی اضافه کرد: شرکتهای هواپیمایی که طی ۲۴ ساعت گذشته پروازهای آنها به نجف لغو شده بود می توانند مجدد درخواست برقراری پرواز و شهر فرودگاهی امام خمینی بلافاصله مجوز مربوطه را صادر خواهد نمود.
سرپرست شهر فرودگاهی امام خمینی از برقراری پروازهای ایران به نجف از سایر فرودگاه های کشورمان خبر و افزود: سازمان هواپیمایی کشوری مجوز برقراری مجدد پروازها را صادر کرده است.
به گفته این مقام مسئول در وزارت راه و شهرسازی از شنبه هفته آینده (۱۲ شهریورماه) کلیه پروازهای زیارتی شامل پروازهای حج، عتبات و دمشق به ترمینال سلام فرودگاه امام منتقل خواهد شد.

1401/06/09
08:46:40
5.0 / 5
252
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۱
هم پیما
هم پیما