رئیس جمهور در میاندوآب:

منطقه آزاد محل ایجاد شغل باشد نه واردات

منطقه آزاد محل ایجاد شغل باشد نه واردات

به گزارش هم پیما رییس جمهور با اشاره به ظرفیت مناطق آزاد در کشور اظهار داشت: مقرر شده تا در مناطق آزاد 8 هزار شغل ایجاد شود، منطقه آزاد قرار بود محل ایجاد شغل باشد نه واردات.به گزارش هم پیما به نقل از مهر، حجت الاسلام ابراهیم رئیسی ظهر جمعه در جمع مردم میاندوآب با اعلان اینکه تمام کار در دولت مبتنی بر عدالت است، اظهار نمود: دولت دنبال این است که تصمیم سازی مبتنی بر عموم مردم باشد، عدالت خواسته عموم مردم است و تلاش دولت هم بر این است.
رئیس جمهور با اشاره به ظرفیت مناطق آزاد در کشور اظهار داشت: مقرر شده تا در مناطق آزاد ۸ هزار شغل ایجاد شود، منطقه آزاد قرار بود محل ایجاد شغل باشد نه واردات.
حجت الاسلام رئیسی با اعلان اینکه مردم آذربایجان غربی بعنوان مرزبانان مخلصی هستند که در دفاع از ارزش ها و انقلاب اسلامی همیشه پای ثابت حضور در این حوزه بوده اند، اظهار داشت: جای جای این استان نماد رشادت، ایستادگی و مقاومت است.
وی با اعلان اینکه رشادت ها، شهادت، شهامت و ایستادگی مردم برای ما مسئولیت آور است، عنوان کرد: مردم با خون، مال و آبروی خود برای حفظ ذره ذره خاک این کشور تلاش کردند، باید از خدا خواست، توفیق بیشتری داشته باشیم.
رئیس جمهور با اعلان اینکه تمام تلاش خدمتگزاران در دولت سیزدهم رفع مشکلات و کاستن از آلام مردم در مناطق مختلف کشور است، اشاره کرد: دولت باید با مردم، از مردم و در مردم باشد چونکه با این حضورها می توان شاهد گشایش در امور بود.
رئیس جمهور با اعلان اینکه در ارتباط با مسائل مردم، دنبال توسعه یافتگی مبتنی بر آمایش سرزمینی و برای عموم مردم هستیم، افزود: ظرفیت های بسیاری در سطح کشور داریم که باید بر همین توانمندی ها و ظرفیت ها نسبت به اشتغالزایی و ایجاد شغل برای جوانان اقدام گردد.
وی با اشاره به ظرفیت مناطق آزاد در کشور، اظهار داشت: مقرر شده تا در مناطق آزاد ۸ هزار شغل ایجاد شود، منطقه آزاد قرار بود محل ایجاد شغل باشد نه واردات که تمام تلاش دولت این است در سال تولید، اشتغالزایی و دانش بنیان این مسیرها هموار شوند.
آیت الله رئیسی با تاکید بر این که دوستان انقلاب روز به روز امیدوارتر و دشمنان ناامید خواهند شد، اظهار داشت: امروز دولتمردان و همگان تلاش می کنند تا مشکلات هرچه سریع تر حل شود چونکه مردم نشان دادند که خدمتگزار را از غیر خدمتگزار تشخیص می دهند.


منبع:

1401/02/31
13:22:22
5.0 / 5
190
تگهای خبر: ارز , اشتغال , توسعه , تولید
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۱
هم پیما
هم پیما